O nas

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem. Naszą misją jest dostarczanie wyjątkowych mieszkań i domów dla przyszłych mieszkańców. Zaufało nam już wiele zadowolonych rodzin.

Od ponad 20 lat dostarczamy profesjonalne usługi budowlane, budujemy wyjątkowe domy i budynki wielorodzinne, w których wiele rodzin znalazło swoje wymarzone “4 kąty”. Poza budynkami mieszkalnymi, zajmujemy się także budową budynków usługowych oraz użyteczności publicznej.

Zawsze odpowiedzialnie i solidnie podchodziliśmy do każdej inwestycji. Jesteśmy tu dla was. Dla waszych rodzin i wspólnej przyszłości we własnym, ciepłym domu.

Nasza historia rozpoczęła się na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie świadczyliśmy usługi ogólnobudowlane. Z czasem działalność zaczęła się rozwijać. Realizowaliśmy coraz większe inwestycje. Obecnie poszukujemy gruntów i budujemy domy, by tworzyć wyjątkowe miejsca dla przyszłych mieszkańców. 

Właśnie zakończyliśmy budowę domu bliźniaczego w Zbicznie, a w trakcie realizacji jest budynek wielorodzinny przy ul. Ceglanej w Brodnicy. Już niedługo ruszamy z budową inwestycji domów jednorodzinnych w Golubiu-Dobrzyniu. Planów na przyszłość mamy o wiele więcej, a naszą misją jest realizowanie wyjątkowych domów i mieszkań, które będą ostoją wielu rodzin.